Viktig information!

Torrsättningar 21/9 och 22/9 är inställda!

På grund av att traversen på vår kran i Gränna hamn måste repareras tvingas vi att ställa in de planerade torrsättningsdagarna kommande helg. Vår förhoppning är att reparationen av kranen är klar i början av kommande vecka (v. 39). Från föreningens sida beklagar vi de olägenheter de inställda torrsättningsdagarna kan medföra för dig.

Missa inte! Lördagen den 28/9 är det arbetsdag under förmiddagen följt av ett extra årsmöte med val av valberedning och en del annan information.

Nya torrsättningsdagar:
Lördag 28/9 med start kl 13.00
Söndag 29/9 med start kl 08.00

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.